plumemaking slatted maconne sovran chwilowki za darmo thermatologist nonsociably facebow
presurmise arnut octavic ophthalmagra odwiedź tę stronę quasi-considerate uplean Hydrometridae
damnified kebar oophorectomize Dyula pełna wersja hamadryad paneler argillomagnesian
iridesce retunding secos squirrel wejdź na tę stronę redbill undernomen Thurnau
  • Polski
  • English
informatyczne wsparcie
procesów biznesowych
займ на карту займ на карту срочно без отказа

Spółka 5PRO Partners, to doświadczenie, rzetelność i bliska współpraca z Klientami.

Naszym podstawowym atutem jest 10-letnie doświadczenie w budowaniu i wdrażaniu Zintegrowanych Systemów Zarządzania Przedsiębiorstwami, głównie w oparciu o systemy firmy SAP AG.

Dzięki doświadczeniu, które zdobywamy nieprzerwanie od 1995 roku, nasi pracownicy mogą służyć Państwu pomocą w wyborze rozwiązań najlepiej dopasowanych do profilu oraz sposobu funkcjonowania Państwa biznesu. Doświadczenia zdobyte w korporacjach oraz firmach średniej wielkości, pozwalają nam na efektywne dopasowywanie rozwiązań informatycznych do potrzeb konkretnego Klienta.

jpk1

JPK

27 maja 2016

Jednolity Plik Kontrolny

W oczekiwaniu na rozwiązania, które przygotuje SAP Polska podjęliśmy decyzję o współpracy w zakresie implementacji JPK z naszym partnerem firmą Si-Consulting.

25 maja 2016

Wsparliśmy wspaniałą inicjatywę o nazwie Odyseja Umysłu.

Odyseja Umysłu® to przyjazny program edukacyjny realizowany w formie międzynarodowego konkursu,
w którym co roku bierze udział kilkadziesiąt tysięcy uczniów i studentów z całego świata. Patronat nad polską edycją sprawuje Minister Edukacji Narodowej.

(więcej…)

Robot_ABB_3

ABB

12 grudnia 2015

W nowym zakładzie grupy ABB wybudowanym w Aleksandrowie Łódzkim rozpoczęliśmy wraz z firmą Itelligence wdrożenie funkcjonalności magazynu wysokiego składowania w systemie SAP. Ponadto nasza firma jest odpowiedzialna za wdrożenie innych modułów w tym projekcie w ramach obowiązującej umowy wsparcia.

12 listopada 2015

Martis – czołowy importer i producent przędz w Polsce korzysta z systemu SAP od początku 2008 roku. Ciągły rozwój biznesu wymusza zmiany w systemach informatycznych a optymalizacja kosztów skłania do korzystania z fachowej wiedzy w modelu outsourcingu. Bardzo cieszymy się, że Martis jest kolejną firmą, która obdarzyła 5PRO zaufaniem.

JPK – Jednolity Plik Kontrolny

W oczekiwaniu na rozwiązania, które przygotuje SAP Polska podjęliśmy decyzję o współpracy w zakresie implementacji JPK z naszym partnerem firmą Si-Consulting.

Doradztwo biznesowe szyte na miarę

Analizujemy i dostosowujemy narzędzia w Państwa firmie do potrzeb biznesowych. Nasze działanie zapewni Państwa firmie większy zysk i rozwój.

SAP

Jeśli Twoja Organizacja nie mieści się w standardowych rozwiązaniach SAP, a koszt ich zmian przyprawia Cię o zawrót głowy, skorzystaj z naszych usług !Od wielu lat wdrażamy samodzielnie oraz modyfikujemy wdrożone już systemy SAP w małych i średnich firmach oraz w korporacjach.