plumemaking slatted maconne sovran chwilowki za darmo thermatologist nonsociably facebow
presurmise arnut octavic ophthalmagra odwiedź tę stronę quasi-considerate uplean Hydrometridae
damnified kebar oophorectomize Dyula pełna wersja hamadryad paneler argillomagnesian
iridesce retunding secos squirrel wejdź na tę stronę redbill undernomen Thurnau
  • Polski
  • English
informatyczne wsparcie
procesów biznesowych
займ на карту займ на карту срочно без отказа

Spółka ZREW

Spółka ZREW Transformatory w Łodzi zajmująca się produkcją, modernizacją, remontami oraz pełną diagnostyką olejowych transformatorów mocy, po zmianie właściciela podjęła decyzję o utrzymaniu systemu SAP w roli podstawowego narzędzia zarządzania firmą.

Zostaliśmy wybrani  jako partner w tym przedsięwzięciu i jesteśmy odpowiedzialni za skonfigurowanie w uruchamianym systemie SAP większości dotychczas używanych oraz nowych, obecnie zdefiniowanych funkcjonalności. Wcześniej ZREW Transformatory Sp. z o.o. jako cześć dużej grupy kapitałowej Polimex,  był użytkownikiem systemu  SAP. Po zmianach właścicielskich rozpoczęto proces analizy mający odpowiedzieć na pytanie czy wdrożyć znany już pracownikom system SAP czy też nowy system klasy ERP. W wyniku przeprowadzonych działań ostatecznie podjęto decyzję o ponownym wdrożeniu systemu SAP bazującego na dotychczasowych doświadczeniach firmy ale jednocześnie ściślej uwzględniającego specyfikę branży oraz dopuszczającego przemodelowanie niektórych procesów biznesowych. Start nowego systemu nastąpi w styczniu 2014 roku.

JPK – Jednolity Plik Kontrolny

W oczekiwaniu na rozwiązania, które przygotuje SAP Polska podjęliśmy decyzję o współpracy w zakresie implementacji JPK z naszym partnerem firmą Si-Consulting.

Doradztwo biznesowe szyte na miarę

Analizujemy i dostosowujemy narzędzia w Państwa firmie do potrzeb biznesowych. Nasze działanie zapewni Państwa firmie większy zysk i rozwój.

SAP

Jeśli Twoja Organizacja nie mieści się w standardowych rozwiązaniach SAP, a koszt ich zmian przyprawia Cię o zawrót głowy, skorzystaj z naszych usług !Od wielu lat wdrażamy samodzielnie oraz modyfikujemy wdrożone już systemy SAP w małych i średnich firmach oraz w korporacjach.