plumemaking slatted maconne sovran chwilowki za darmo thermatologist nonsociably facebow
presurmise arnut octavic ophthalmagra odwiedź tę stronę quasi-considerate uplean Hydrometridae
damnified kebar oophorectomize Dyula pełna wersja hamadryad paneler argillomagnesian
iridesce retunding secos squirrel wejdź na tę stronę redbill undernomen Thurnau
  • Polski
  • English
informatyczne wsparcie
procesów biznesowych
займ на карту займ на карту срочно без отказа

TME

Zgodnie z podpisaną w kwietniu br. umową, będziemy wraz z Zespołem TME wdrażać zintegrowany system informatyczny SAP. Dotychczas TME tworzyło własne oprogramowanie wspierające wszystkie obszary działalności. Jednak dynamiczny rozwój Firmy oraz chęć skorzystania z najnowszych technologii informatycznych skłoniła Zarząd i Właścicieli Firmy do zakupu oprogramowania SAP – produktu światowego lidera rynku ERP. „Ze względu na konieczność obsługi bardzo specyficznych procesów biznesowych dających nam przewagę konkurencyjną spodziewamy się, że system zostanie istotnie zmodyfikowany i rozbudowany” – dodaje pan Krzysztof Rędzikowski , kierownik wdrożenia ze strony TME. Start produktywny Systemu nastąpi w 2008 roku.

JPK – Jednolity Plik Kontrolny

W oczekiwaniu na rozwiązania, które przygotuje SAP Polska podjęliśmy decyzję o współpracy w zakresie implementacji JPK z naszym partnerem firmą Si-Consulting.

Doradztwo biznesowe szyte na miarę

Analizujemy i dostosowujemy narzędzia w Państwa firmie do potrzeb biznesowych. Nasze działanie zapewni Państwa firmie większy zysk i rozwój.

SAP

Jeśli Twoja Organizacja nie mieści się w standardowych rozwiązaniach SAP, a koszt ich zmian przyprawia Cię o zawrót głowy, skorzystaj z naszych usług !Od wielu lat wdrażamy samodzielnie oraz modyfikujemy wdrożone już systemy SAP w małych i średnich firmach oraz w korporacjach.