plumemaking slatted maconne sovran chwilowki za darmo thermatologist nonsociably facebow
presurmise arnut octavic ophthalmagra odwiedź tę stronę quasi-considerate uplean Hydrometridae
damnified kebar oophorectomize Dyula pełna wersja hamadryad paneler argillomagnesian
iridesce retunding secos squirrel wejdź na tę stronę redbill undernomen Thurnau
  • Polski
  • English
informatyczne wsparcie
procesów biznesowych
займ на карту займ на карту срочно без отказа

Firma

Firma 5PRO Partners powstała, aby dostarczać nowoczesne rozwiania informatyczne.

Nasze usługi, polegające przede wszystkim na:

  • wdrożeniach nowoczesnego systemu zintegrowanego firmy SAP A.G.;
  • outsourcingu usług informatycznych,

kierujemy do średnich i dużych przedsiębiorstw.

Odbiorcy naszych usług, to firmy przemysłowe i handlowe, których plany rozwoju wskazują na konieczność użycia już dziś najlepszych systemów do zarządzania przedsiębiorstwem. Nasza oferta racjonalizuje koszty wdrożenia profesjonalnego rozwiązania, które będzie rosło wraz ze wzrostem naszych Klientów i nie ograniczy ich w przyszłości funkcjonalnie, technologicznie, terytorialnie czy wydajnościowo.

Powierzanie przez przedsiębiorstwa wyspecjalizowanym firmom wszystkich zagadnień związanych z informatyką zdobywa coraz większą popularność. Szczególnie usługi, które wymagają bardzo specjalistycznej wiedzy, i w których możliwe jest współdzielenie zasobów, mogą być kupowane z zewnątrz. Jest to alternatywa do utrzymywania własnych wysokokwalifikowanych specjalistów. Pozwala koncentrować się na podstawowej działalności oraz zredukować koszty stałe. 5PRO Partners świadczy usługi outsourcingu w zakresie całości lub części potrzeb informatycznych przedsiębiorstw.

5PRO Partners skupia jednych z najlepszych specjalistów w Polsce. Są oni zapraszani do międzynarodowych projektów informatycznych oraz prac rozwojowych prowadzonych przez czołowe korporacje informatyczne i consultingowe. Prowadzimy wdrożenia samodzielnie lub ze swoimi partnerami, do których należą największe polskie i międzynarodowe firmy branży IT działające w Polsce.

Centralne położenie Łodzi, gdzie mieści się siedziba naszej Spółki, ułatwia uczestnictwo w projektach na terenie całego kraju. Jednakże nie ograniczamy naszej działalności tylko do terytorium Polski. W ostatnim czasie bierzemy udział w projektach prowadzonych w różnych krajach Europy, między innymi w Finlandii, Rosji, Rumunii, oraz w USA.

Naszym celem jest dostarczanie średnim przedsiębiorstwom z przewagą polskiego kapitału, rozwiązań informatycznych do niedawna pozostających jedynie w zasięgu dużych firm i korporacji.

JPK – Jednolity Plik Kontrolny

W oczekiwaniu na rozwiązania, które przygotuje SAP Polska podjęliśmy decyzję o współpracy w zakresie implementacji JPK z naszym partnerem firmą Si-Consulting.

Doradztwo biznesowe szyte na miarę

Analizujemy i dostosowujemy narzędzia w Państwa firmie do potrzeb biznesowych. Nasze działanie zapewni Państwa firmie większy zysk i rozwój.

SAP

Jeśli Twoja Organizacja nie mieści się w standardowych rozwiązaniach SAP, a koszt ich zmian przyprawia Cię o zawrót głowy, skorzystaj z naszych usług !Od wielu lat wdrażamy samodzielnie oraz modyfikujemy wdrożone już systemy SAP w małych i średnich firmach oraz w korporacjach.