plumemaking slatted maconne sovran chwilowki za darmo thermatologist nonsociably facebow
presurmise arnut octavic ophthalmagra odwiedź tę stronę quasi-considerate uplean Hydrometridae
damnified kebar oophorectomize Dyula pełna wersja hamadryad paneler argillomagnesian
iridesce retunding secos squirrel wejdź na tę stronę redbill undernomen Thurnau
  • Polski
  • English
informatyczne wsparcie
procesów biznesowych
займ на карту займ на карту срочно без отказа

Spółka 5PRO Partners, to doświadczenie, rzetelność i bliska współpraca z Klientami.

Naszym podstawowym atutem jest 15-letnie doświadczenie w budowaniu i wdrażaniu Zintegrowanych Systemów Zarządzania Przedsiębiorstwami, głównie w oparciu o systemy firmy SAP AG.

Dzięki doświadczeniu, które zdobywamy nieprzerwanie od 1995 roku, nasi pracownicy mogą służyć Państwu pomocą w wyborze rozwiązań najlepiej dopasowanych do profilu oraz sposobu funkcjonowania Państwa biznesu. Doświadczenia zdobyte w korporacjach oraz firmach średniej wielkości, pozwalają nam na efektywne dopasowywanie rozwiązań informatycznych do potrzeb konkretnego Klienta.

10 lutego 2022

Wdrożyliśmy na życzenie jednego z klientów innowacyjny kokpit w SAP do zarządzania procesem zarządzania środkami trwałymi.

Nasze rozwiązanie umożliwia operatorom składanie wniosków, konfigurację dowolnej ścieżki akceptacji wniosków w postaci prostych tabel, a także odrzucanie i korektę wniosków. Dodatkowo, nasi użytkownicy mają możliwość dołączania załączników do wniosków. (więcej…)

30 marca 2021

Odpowiadając na potrzeby naszego klienta wykonaliśmy wdrożenie platformy Microsoft 365 w organizacji.

Każdego dnia wiele firm na całym świecie korzysta z wszelakich rozwiązań chmurowych. Stwarza to olbrzymie możliwości szczególnie w zakresie szybkiej i bezproblemowej komunikacji wewnątrz firmy jak i poza jej strukturami. Microsoft 365 jest jedną z najlepszych platform dostarczających wiele ciągle aktualizowanych i dostosowywanych do panujących standardów produktów i usług działających lokalnie jak a także w chmurze.
(więcej…)

29 grudnia 2020

Dla naszego klienta, przygotowaliśmy rozwiązanie autorskie – wspierające obsługę magazynu SAP WM i wykorzystujące urządzenia mobilne z funkcją skanera kodów kreskowych/ kodów QR. Pomysł nasz bazuje na wykorzystaniu łączności GSM (oczywiście odpowiednio zaszyfrowanej i zabezpieczonej), co oznacza że nie jest konieczna infrastruktura Wi-Fi w miejscu docelowym/ magazynie. Zdecydowanie obniża to koszty wdrożenia obsługi urządzeń mobilnych. W naszym rozwiązaniu wystarczy karta SIM obsługująca połączenie internetowe. (więcej…)

27 listopada 2018

eDekLogo-largeProgram eDek służy do sporządzania deklaracji  podatkowych i ułatwia zarządzanie nimi.

Jego nowoczesna i przejrzysta struktura gwarantuje szybkie i wygodne wypełnianie nawet najbardziej złożonych formularzy. Program umożliwi naszym klientom podpisanie dużej ilości deklaracji jednokrotnym użyciem podpisu elektronicznego. Raz wypełnione formularze można wielokrotnie poprawiać lub na ich podstawie tworzyć kopie lub korekty.

(więcej…)

JPK – Jednolity Plik Kontrolny

W oczekiwaniu na rozwiązania, które przygotuje SAP Polska podjęliśmy decyzję o współpracy w zakresie implementacji JPK z naszym partnerem firmą Si-Consulting.

Doradztwo biznesowe szyte na miarę

Analizujemy i dostosowujemy narzędzia w Państwa firmie do potrzeb biznesowych. Nasze działanie zapewni Państwa firmie większy zysk i rozwój.

SAP

Jeśli Twoja Organizacja nie mieści się w standardowych rozwiązaniach SAP, a koszt ich zmian przyprawia Cię o zawrót głowy, skorzystaj z naszych usług !Od wielu lat wdrażamy samodzielnie oraz modyfikujemy wdrożone już systemy SAP w małych i średnich firmach oraz w korporacjach.