plumemaking slatted maconne sovran chwilowki za darmo thermatologist nonsociably facebow
presurmise arnut octavic ophthalmagra odwiedź tę stronę quasi-considerate uplean Hydrometridae
damnified kebar oophorectomize Dyula pełna wersja hamadryad paneler argillomagnesian
iridesce retunding secos squirrel wejdź na tę stronę redbill undernomen Thurnau
  • Polski
  • English
informatyczne wsparcie
procesów biznesowych
займ на карту займ на карту срочно без отказа

Wdrożenie platformy Microsoft 365

Odpowiadając na potrzeby naszego klienta wykonaliśmy wdrożenie platformy Microsoft 365 w organizacji.

Każdego dnia wiele firm na całym świecie korzysta z wszelakich rozwiązań chmurowych. Stwarza to olbrzymie możliwości szczególnie w zakresie szybkiej i bezproblemowej komunikacji wewnątrz firmy jak i poza jej strukturami. Microsoft 365 jest jedną z najlepszych platform dostarczających wiele ciągle aktualizowanych i dostosowywanych do panujących standardów produktów i usług działających lokalnie jak a także w chmurze.

Nasz klient do tej pory korzystał z lokalnego serwera pocztowego oraz pakietów biurowych różnych producentów co generowało problemy m.in z powodu ograniczenia miejsca do przechowywania poczty lub podczas wymiany plików zapisanych w różnych formatach.

Wdrożenie zostało wykonane według utworzonego wcześniej planu bez przerw widocznych przez użytkowników. Uruchomiony w środowisku lokalnym, kontroler domeny oparty o Windows Server 2016 został wykorzystany do synchronizacji z Azure Active Directory co oznacza zdecydowane uproszczenie dalszej obsługi. Dane wszystkich skrzynek pocztowych zostały zmigrowane do chmury Microsoft oraz zaimportowane. Dla dodatkowego bezpieczeństwa aktywowana została funkcja Multi-Factor Authentication zarejestrowana na urządzeniach mobilnych. Po zainstalowaniu aplikacji pakietu Office oraz uruchomieniu serwera pocztowego Exchange Online wykonaliśmy serię szkoleń dla użytkowników. Obejmowały one wszystkie produkty zawarte w zakupionej subskrypcji Microsoft 365 m.in. Word, Excel, Outlook czy Teams.

Specjalnie dla klienta przygotowaliśmy rozwiązanie oparte o usługę Sharepoint Online, która pozwala wielu użytkownikom jednocześnie korzystać z arkusza programu Excel lub specjalnie przygotowanych list.

Po wdrożeniu zajmujemy się również utrzymaniem wszystkich usług oraz biężącymi dostosowaniami i konfiguracją wedle życzenia klienta.

JPK – Jednolity Plik Kontrolny

W oczekiwaniu na rozwiązania, które przygotuje SAP Polska podjęliśmy decyzję o współpracy w zakresie implementacji JPK z naszym partnerem firmą Si-Consulting.

Doradztwo biznesowe szyte na miarę

Analizujemy i dostosowujemy narzędzia w Państwa firmie do potrzeb biznesowych. Nasze działanie zapewni Państwa firmie większy zysk i rozwój.

SAP

Jeśli Twoja Organizacja nie mieści się w standardowych rozwiązaniach SAP, a koszt ich zmian przyprawia Cię o zawrót głowy, skorzystaj z naszych usług !Od wielu lat wdrażamy samodzielnie oraz modyfikujemy wdrożone już systemy SAP w małych i średnich firmach oraz w korporacjach.