plumemaking slatted maconne sovran chwilowki za darmo thermatologist nonsociably facebow
presurmise arnut octavic ophthalmagra odwiedź tę stronę quasi-considerate uplean Hydrometridae
damnified kebar oophorectomize Dyula pełna wersja hamadryad paneler argillomagnesian
iridesce retunding secos squirrel wejdź na tę stronę redbill undernomen Thurnau
  • Polski
  • English
informatyczne wsparcie
procesów biznesowych
займ на карту займ на карту срочно без отказа

Funkcjonalność automatycznego tworzenia faktur VAT zaliczka

Dla jednego z naszych klientów wykonaliśmy dodatkową funkcjonalność w systemie SAP, pozwalającą na automatyczne tworzenie faktur VAT zaliczka, na podstawie informacji o płatnościach pochodzących z zaksięgowanych wyciągów bankowych.

Nasze rozwiązanie zgodne jest z polskim prawem rachunkowym i podatkowym oraz zaleceniami firmy SAP, a także współpracuje z modułem CRM i funkcjonalnością kontroli kredytowej.Umożliwia ono wystawienie kilku faktur zaliczkowych do każdej częściowej wpłaty dotyczącej faktury proformy oraz kontrolę wartości tej faktury z wpłatami dokonanymi przez klienta.

Na przykład, jeśli klient otrzymał fakturę proformę na 1000 PLN, ale wpłacił tylko 200 PLN, po zaksięgowaniu tego wpływu, system w sposób automatyczny wygeneruje fakturę zaliczkę. Podobnie będzie z kolejnymi częściowymi wpłatami aż do momentu, kiedy klient wpłaci pełną kwotę ze wszystkich faktur proform do danego zlecenia. Wtedy nastąpi automatyczne odblokowanie zlecenia sprzedaży i stworzona zostanie dostawa wychodząca.

Dodatkowo wprowadziliśmy również proces automatycznego rozliczania pojedynczych pozycji kontrahenta oraz konta przychodów przyszłych okresów, a także mailowego dostarczania osobom uczestniczącym w procesie, informacji o statusie poszczególnych faz procesu.

JPK – Jednolity Plik Kontrolny

W oczekiwaniu na rozwiązania, które przygotuje SAP Polska podjęliśmy decyzję o współpracy w zakresie implementacji JPK z naszym partnerem firmą Si-Consulting.

Doradztwo biznesowe szyte na miarę

Analizujemy i dostosowujemy narzędzia w Państwa firmie do potrzeb biznesowych. Nasze działanie zapewni Państwa firmie większy zysk i rozwój.

SAP

Jeśli Twoja Organizacja nie mieści się w standardowych rozwiązaniach SAP, a koszt ich zmian przyprawia Cię o zawrót głowy, skorzystaj z naszych usług !Od wielu lat wdrażamy samodzielnie oraz modyfikujemy wdrożone już systemy SAP w małych i średnich firmach oraz w korporacjach.