plumemaking slatted maconne sovran chwilowki za darmo thermatologist nonsociably facebow
presurmise arnut octavic ophthalmagra odwiedź tę stronę quasi-considerate uplean Hydrometridae
damnified kebar oophorectomize Dyula pełna wersja hamadryad paneler argillomagnesian
iridesce retunding secos squirrel wejdź na tę stronę redbill undernomen Thurnau
  • Polski
  • English
informatyczne wsparcie
procesów biznesowych
займ на карту займ на карту срочно без отказа

Centralna Kartoteka Kontrahentów

Dla jednego z naszych Klientów z rynku ciepłowniczego mieliśmy przyjemność wdrożyć Centralną Kartotekę Kontrahentów.

Projekt skomplikowany merytorycznie i organizacyjnie, wymagał zaangażowania 3-ech niezależnych firm zewnętrznych oraz skoordynowania ich działań z wymaganiami Klienta.

Wdrożenie stało się fascynującym wyzwaniem, a szereg działań – z których niektóre przedstawiamy poniżej, pewnego rodzaju samodoskonaleniem.

–       przygotowanie obszernej koncepcji dla całości projektu, wymagającej zespolenia i koordynacji kilku podwykonawców.

–       opracowanie konfiguracji obszaru FI dla potrzeb wdrożenia.

–       działania programistyczne związane ze stworzeniem interfejsu działającego z SAP Java Connectorem oraz obsługą połączenia SAP z zewnętrzną bazą danych.

–       testowanie całości projektu – gdzie w trakcie uruchamiania poszczególnych funkcjonalności pojawiały się kolejne mini wyzwania,  zmuszające do ciągłego doskonalenia i wypracowania ostatecznego efektu.

Ogromne zaangażowanie dla potrzeb owego wdrożenia, zakończyło się dużym sukcesem, związanym ze startem Centralnej Kartoteki Kontrahentów przed wyznaczonym terminem oraz informacją jaką otrzymaliśmy, iż efekty są nawet lepsze od spodziewanych.

 

JPK – Jednolity Plik Kontrolny

W oczekiwaniu na rozwiązania, które przygotuje SAP Polska podjęliśmy decyzję o współpracy w zakresie implementacji JPK z naszym partnerem firmą Si-Consulting.

Doradztwo biznesowe szyte na miarę

Analizujemy i dostosowujemy narzędzia w Państwa firmie do potrzeb biznesowych. Nasze działanie zapewni Państwa firmie większy zysk i rozwój.

SAP

Jeśli Twoja Organizacja nie mieści się w standardowych rozwiązaniach SAP, a koszt ich zmian przyprawia Cię o zawrót głowy, skorzystaj z naszych usług !Od wielu lat wdrażamy samodzielnie oraz modyfikujemy wdrożone już systemy SAP w małych i średnich firmach oraz w korporacjach.